Právo na otca a mamku

Autor: Ivka Filipová | 25.1.2015 o 22:41 | (upravené 26.1.2015 o 20:19) Karma článku: 4,17 | Prečítané:  446x

...alebo ako sa mi rozum zastavuje...

Milí moji známi aj neznámi...  Blíži sa 7 február-väčšina určite vie čím bude tento deň tohto roku "výnimočný", tí ktorí nevedia-čaká nás REFERENDUM O RODINE - čo podľa mňa je oveľa dôležitejšie ako nejaké komunálne, alebo prezidentské voľby nakoľko výsledok týchto volieb sa nás bude bytostne dotýkať všetkých.

Silu a dôležitosť rodiny-ako základnej bunky spoločnosti si uvedomujeme všetci bez ohľadu na to či už deti máme alebo nie-veď všetci pochádzame z rodiny-máme mamku a otca. Aj malé deti majú v tom, ako vyzerá rodina úplne jasno. Keby ju mali nakresliť určite je tam ono-DIEŤA, mamička-ŽENA a otecko-MUŽ + niekto ďalší (súrodenci, starkí, zvieratko) ale podstata je vždy tá istá... Už z biologického hľadiska nie je možné aby dieťa vzniklo nejako inak ako spojením ŽENSKÉHO VAJÍČKA A MUŽSKEJ SPERMIE. Bez ohľadu či sa "spoja" v maternici po sexe alebo v "skúmavke"-podstata veci je rovnaká. Tak mi niekto vysvetlite, prečo chce niekto pretlačiť niečo, čo je nielen proti "zdravému sedliackemu rozumu", ale hlavne proti prírode?!?! Ak  sa na to pozriem úplne z nadhľadu, tak vidím len to, že homosexuáli chcú cez deti získať práva v s spoločnosti, pretože ak by im išlo skutočne o tie chúdence deti v decákoch pestúnska starostlivosť sa povoľuje aj jednotlivcom a vtedy sú deti pod drobnohľadom úradov, avšak pri adpociách dieťa získava úplne novú identitu (meno, priezvisko, rodné číslo) a úrady už nemajú právo kontrolovať ako sa dieťatku darí...Homosexualita je z môjho uhlu pohľadu "chyba v programe", nakoľko už xy štúdií dokázalo že to nie je genetická-vrodená záležitosť. Po FB koluje jeden veľmi výstižný obrázok. Sú tam síce iba dve vety, ale... Odcitujem: KEĎ SI MUŽ MYSLÍ, ŽE JE Z MARSU, ALEBO JE NAPOLEON - IDE NA LIEČENIE. PREČO ALE KEĎ SI MYSLÍ, ŽE JE ŽENA JEHO PRÁVA TREBA CHRÁNIŤ?!?!?!?!?! Vývin tejto situácie smeruje akurát k tomu, že o 15 rokov-možno som povedala aj veľa sa vašim deťom budú v škole vysmievať že tvoji rodičia sú MUŽ a ŽENA. Alebo dospejeme do štádia ako v Nemecku, že už sa vám nenarodí chlapček, alebo dievčatko, ale IBA DIEŤA - neskôr si bude môcť samo vybrať na koho sa cíti. V rodnom liste v už nebudú kolónky meno matky a meno otca ale iba RODIČ 1 a RODIČ 2!!!!!!!! Ak toto referendum nebude úspešné, demografická krivka prudko klesne - veď o to všetkým ide - pretože planéta je preľudnená. A možno poniektorí už nezažijeme pocit, aké je to byť starými rodičmi - čo by mňa osobne veľmi mrzelo - pretože homosexualita sa rozšíri ako epidémia. Nedovoľme aby sa právo dvoch dospelých osôb rovnakého pohlavia dostalo nad právo našich detí, alebo vnúčat zažiť pocit ozajstnej rodiny kde dievčatká si budú obúvať mamičkine topánky na podpätku, lebo chcú byť také krásne ako mama a chlapčekov si budú ockovia brať na ryby alebo futbal. Kde prvým "princom a bodygardom" v živote dievčatka bude práve ocko a mama bude "etalónom" toho, aká by mala byť budúca manželka nášho chlapčeka. Choďte voliť a dajte šancu tradičným rodinám, nie sme žiadne "opice" ktoré sa potrebujú opičiť Američanoch , ani po Nemcoch ktorým ešte dlho bude v žilách kolovať "Hitlerovská" krv.

Ísť 7.2 voliť je dôležitejšie ako v ten deň sa nejesť, pretože kvôli hladu sa nechodí sedieť do basy, kdež to, ak toto referendum nebude úspešné a normálny zdravý človek sa niekde na verejnosti vyjadrí, že je proti homosexualite trest ho neminie...  

Záverom, výrok z internetu, ale trefný...
"Ľudia naprísnejšie posudzujú presne tie slabosti, ktorým sami podliehajú"

...a kľudne ma tu môžte aj "ukrižovať". Takže u mňa jednoznačne 3x ÁNO!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.

DOMOV

Lipšic dostal za nehodu z minulého roka podmienečný trest

Súd odsúdil bývalého poslanca Lipšica.


Už ste čítali?